Илинден: Известување за прекин во снабдување со електрична енергија

ОпштиниИлинден: Известување за прекин во снабдување со електрична енергија

Најчитано

Се известуваат корисниците на ул. 2 во делот околу основното училиште во Општина Илинден, дека поради реконструкција на нисконапонската мрежа, на ден (понеделник) 07.11.2022 година, ќе останат без снабдување со електрична енергија во период од 09 до 14 часот.

 

 

 

 

 

Извор: Општина Илинден 

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе