Петровец: Доделување 4000 денари за секое прваче

ОпштиниПетровец: Доделување 4000 денари за секое прваче

Најчитано

Ве известуваме дека од денес во училиштата каде што учат вашите првачиња, може да ги подигнете финансиските средства во висина од 4.000 денари кои Општина Петровец ги доделува за сите првачиња кои учат на територијата на Општина Петровец.

За повеке информации и потребната документација која треба да ја доставите обратете се до одделенските наставници.

 

 

 

 

Извор: Општина Петровец

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе