Гази Баба: Градоначалникот на Прилеп во посета на општината

ОпштиниГази Баба: Градоначалникот на Прилеп во посета на општината

Најчитано

Во просториите на општина Гази Баба градоначалникот Бобан Стефковски оствари работна средба со градоначалникот на Прилеп, Др. Борче Јовчески на која разговараа за воспоставување на соработка помеѓу општина Гази Баба и градот Прилеп.

Во општина Гази Баба и градот Прилеп се реализираат проекти и се исполнуваат ветувања кон граѓаните.

Извор: Општина Гази Баба

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе