Ѓорче Петров: Анкетен прашалник за креирање на Буџетот за 2023 година

ОпштиниЃорче Петров: Анкетен прашалник за креирање на Буџетот за 2023 година

Најчитано

Прочитајте и погледнете:

 

 

ОПШТИНА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

 

 

Извор: Општина Ѓорче Петров 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе