spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМаркетингДобредојдовте во семејството Baby Center

Добредојдовте во семејството Baby Center

Baby Center и Bubamara.mk сега се едно, големо семејство. Горди сме што донесовме доверлива традиција, експертиза и целосна посветеност на тоа. Уште повеќе сме горди на фактот што идните мајки, родителите и сите останати чиј свет се врти околу најмладите ни веруваат веќе 30 години. Сакаме да изградиме силни и исклучителни врски со вас, нашите ценети клиенти, како и со нашите ценети деловни партнери и нашите исклучителни колеги во иднина.

 

Исто како што се преплетуваат врските во семејствата кои нудат безбедно засолниште, во кое се цени соработката и се дава поддршка, каде љубовта е дома и секогаш се нуди топла прегратка.

 

Семејството е наша инспирација и мотивација

Семејството е најскапоценото и најважното за безбедно и опуштено воспитување. 30 години активност во детскиот свет е несекојдневно патување за нашата идна работа, а помислата на сите семејства што ги допревме во три децении е навистина зачудувачки. Секој ден, семејствата чии деца еден ден ќе прераснат во исклучителни личности, се наша прекрасна инспирација и извор на огромна мотивација. Токму затоа, при креирањето на нашата широка и квалитетна понуда, се фокусираме на најновите трендови и добро познавање на светот на децата и родителството. Нашата сеопфатна професионална поддршка, која со љубов ја споделуваме со вас за радосна бременост, безбедно и разиграно детство и родителство исполнето со весели моменти, е исто така сè повеќе барана.

 

 

Нови подбрендови на Baby Center

Во Baby Center сакаме да го направиме изборот што е можно поедноставен и во исто време да претставиме исклучително широка и разновидна понуда на едноставен и транспарентен начин, поради што воведовме три подбрендови:

– BC Play: ја вклучува целата палета на играчки за бебиња и деца до 10 години.


– BC Baby: нуди додатоци, мебел и опрема за бебиња со врвен квалитет.


– BC Style: комбинира удобна облека и обувки за бебиња и деца до 10 години.

Веруваме дека со избраниот асортиман во секоја од нашите подбрендови BC by Baby Center, секогаш ќе го најдете квалитетот, сигурноста и разновидноста што ви се потребни и за бебињата и за раните тинејџери.

Секако, во Baby Center важен дел од понудата останува специјално дизајнирана за сите идни мајки, кои можат да најдат сè што им е потребно за безгрижна бременост.

 

Со сеопфатен асортиман кој овозможува безбедност, удобност и опуштена разиграност, сакаме да продолжиме да бидеме првиот избор во детскиот свет. За сите семејства, големи или мали.

 

 

 

 

Извор: Javnaadministracija.mk

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...