spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГази Баба: Плоштадот во Автокоманда блесна во новогодишните бои

Гази Баба: Плоштадот во Автокоманда блесна во новогодишните бои

На иницијатива на Општина Гази Баба, а благодарение на општествено одговорни компании, плоштадот во Автокоманда е украсен во пресрет на новогодишните и божиќните празници.

 

 

 

Извор: Општина Гази Баба

Прочитајте

Карпош: Основците од се ООУ „Владо Тасевски“ новите шампиони во...

0
Во драматична завршница од финалето, кога буквално до последната секунда од натпреварот беше неизвесно кој ќе биде овогодинешниот победник на училишната кошаркарска лига на...