Вевчани: Започна изградбата на канализационата линија – Крак 3

ОпштиниВевчани: Започна изградбата на канализационата линија – Крак 3

Најчитано

Во тек се градежни работи за изградба на канализациона линија – Крак 3.

 

 

 

Извор: Општина Вевчани 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе