spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниВевчани: Започна изградбата на канализационата линија – Крак 3

Вевчани: Започна изградбата на канализационата линија – Крак 3

Во тек се градежни работи за изградба на канализациона линија – Крак 3.

 

 

 

Извор: Општина Вевчани 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...