Илинден: Доделени хуманитарни пакети на стари лица

ОпштиниИлинден: Доделени хуманитарни пакети на стари лица

Најчитано

По повод Божиќните празници Општина Илинден во соработка со Општинската организација на Црвен крст Гази Баба и во координација со Основната организација на Црвен крст поделија 30 хуманитарни пакети на стари лица во повеќе населени места од општина Илинден.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе