spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМТСП: Неработни денови - 2023 година

МТСП: Неработни денови – 2023 година

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...