spot_img
spot_img

Пехчево: Јавен повик за пријавување на лица за членови на Управен одбор

ОпштиниПехчево: Јавен повик за пријавување на лица за членови на Управен одбор

Најчитано

Јавен повик за пријавување на лица за членови на Управен одбор во ЈКП „Комуналец“ Пехчево

Повикот го имате на линкот подолу.

 

 

ПОВИК

 

Извор: Општина Пехчево

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
[td_block_ad_box spot_img_horiz="content-horiz-center" media_size_image_height="1000" media_size_image_width="1000