spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниОхрид: Резултати од Јавниот повик за еднократна финансиска поддршка на лице кое...

Охрид: Резултати од Јавниот повик за еднократна финансиска поддршка на лице кое е згрижено во згрижувачко семејство

Согласно објавениот Јавен повик за еднократна финансиска поддршка на лице кое е згрижено во згрижувачко семејство на територијата на општина Охрид, познати се добитниците на финасиската помош:

 

Извор: Општина Охрид 

Прочитајте

Карпош: Салата ,,Партизан’’ со ново осветлување

0
Во рамки на реконструкцијата на спортскиот објект ,,Наум Наумовски Борче’’, познат како ,,Партизан’’, изминатиот период се поставуваше ново лед осветлување. Од целосниот простор, употребени...