spot_img

Струмица: Јавен повик за ослободување на плаќање надомест за престој на деца на самохрани родители

ОпштиниСтрумица: Јавен повик за ослободување на плаќање надомест за престој на деца...

Најчитано

Целосната содржина на јавниот повик може да ја видите на следниов ЛИНК

Пријавата од Детска радост можете да ја симнете на следниов ЛИНК

Пријавата од Виножито можете да ја симнете на следниов ЛИНК.

 

 

 

 

 

 

Извор: Општина Струмица

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе