spot_img

Струмица: Одлука и формулар за неспроведување на стратегиска оцена

ОпштиниСтрумица: Одлука и формулар за неспроведување на стратегиска оцена

Најчитано

Целосната содржина на одлуката и формуларот за неспроведување на стратегиска оцена може да ги видите на следниов – ЛИНК.

 

 

 

 

 

 

Извор: Општина Струмица

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе