spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниДелчево: ЈАВЕН ПОВИК за финансиска помош на спортски клубови, спортски здруженија и...

Делчево: ЈАВЕН ПОВИК за финансиска помош на спортски клубови, спортски здруженија и правни лица во спортот за 2023 година

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...