spot_img

Велес: ЕУ куќата за Младите се подготвува

ОпштиниВелес: ЕУ куќата за Младите се подготвува

Најчитано

Започна со реконструкција објектот во центарот на градот кој е наменет за ЕУ куќа за млади, каде што младите ќе можат да се собираат за да ги споделуваат и реализираат нивните инвентивни и креативни идеи. Овој проект е целосно финансиран од Европската Унија.
Зашто младите го заслужуваат најдоброто! За поубав Велес!
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе