spot_img

Гази Баба : Асфалтирана улица 5 во населеното место Брњарци

ОпштиниГази Баба : Асфалтирана улица 5 во населеното место Брњарци

Најчитано

 

По долги години жителите од улица 5 во Брњарци добија асфалтирана улица.

Оваа година обезбедивме над еден милион евра за асфалтирање на локални улици.

Тековно ќе спроведуваме акции преку кои ќе се асфалтираат голем број на локални улици во општина Гази Баба.

Извор: Општина Гази Баба

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе