spot_img

Кавадарци: Доделени признанија на деветтмината припадници од ТППЕ

ОпштиниКавадарци: Доделени признанија на деветтмината припадници од ТППЕ

Најчитано

Градоначалникот Митко Јанчев  ги пречека и им додели признанија на деветтмината припадници од ТППЕ Кавадарци, за несебичното учество во спасувачката хуманитарна мисија во регионот кој беше погоден од катастрофалниот земјотрес во Турција.
Ви благодариме за се што направивте, за вашиот труд, пожртвуваност и храброст. Вашата работа е специфична и многумина не би можеле да ја работат. Затоа сме горди на вас.
Вие сте нашите херои.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе