spot_img

Тетово: Јавен оглас за ангажирање на 1 консултант/ка и 6 тутори за поддршка на ученици роми

ОпштиниТетово: Јавен оглас за ангажирање на 1 консултант/ка и 6 тутори за...

Најчитано

Општина Тетово објавува јавен оглас за ангажирање на консултант и тутори за поддршка на ученици Роми од 2ро, 3то и 4то одделение во основно образование во Општина Тетово…

ЈАВЕН ОГЛАС ЗА АНГАЖИРАЊЕ НА  1 (еден) КОНСУЛТАНТ/КА И  МАКСИМУМ 6 (шест) ТУТОРИ ЗА ПОДДРШКА НА УЧЕНИЦИ РОМИ ВО ОПШТИНА TЕТОВО

ПРИЈАВА ЗА ТУТОРИ

 

 

 

 

Извор: Општина Тетово 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе