spot_img

Велес: Ново современо игралиште на левата страна од градот

ОпштиниВелес: Ново современо игралиште на левата страна од градот

Најчитано

Левата страна ќе добие нов современ, мултифункционален спортски терен кај автобуската станица.
Она што беше само ветување, веќе е преточено во конкретен проект, а до крајот на оваа година ќе се потрудиме да се реализира.
Поубав Велес станува реалност!
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе