spot_img

Велес: Децата се наша ИДНИНА

ОпштиниВелес: Децата се наша ИДНИНА

Најчитано

Во континуитет се потпишуваат решенијата за исплата на еднократна парична помош за секое новороденче во Општина Велес.
Повеќе информации околу критериумите и начинот на исплата може да најдете на следниот линк: bit.ly/3HbXtih
Најдоброто за најмалите, зашто Велес е на сите нас!
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе