spot_img

Конче: Село Долни Липовиќ добија асвалтирана улица од 240 метри

ОпштиниКонче: Село Долни Липовиќ добија асвалтирана улица од 240 метри

Најчитано

Прочитајте и погледнете:👀👇

 

 

 

 

Извор: Општина Конче 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе