spot_img

НАЕОП: Инфо денови за Клучна акција 2

Самостојни органиСамостојни државни органиНАЕОП: Инфо денови за Клучна акција 2

Најчитано

Ве известуваме дека ќе организираме инфо ден за Клучна акција 2 (Еразмус+) Инфо денот ќе се оддржи на 08.03.2023 година на платформата Zoom.

Сите заинтересирани за следење на презентацијата може да се пријават на следната форма за регистрација

Учесниците ќе имаат можност да дознаат повеќе за програмата Еразмус+ (Клучна акција 2) и конкретно сите можности кои можат да ги искористат. Ги повикуваме потенцијалните апликанти, сите кои сакаат да бидат дел од Еразмус+ да се приклучат и да ја искористат оваа можност за нови сознанија за програмата Еразмус+.

Линк за пријавување: https://forms.gle/RzSHmtRXDkZvdYE59

 

 

 

 

Извор: Национална агенција за европски образовни програми и мобилност 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе