МЗШВ: Јавен оглас број 02/2023 за вработување на определено време

МинистерстваМЗШВ: Јавен оглас број 02/2023 за вработување на определено време

Најчитано

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство објавува јавен оглас за вработување на седум (7) извршители на определено време до 31.12.2023 година

 

Документи за превземање

Оглас 02-2023 за вработување на определено време
Пријава за вработување
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе