spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниПехчево: Акционен план за инклузија на ромите во општината 2023/2027

Пехчево: Акционен план за инклузија на ромите во општината 2023/2027

Почитувани на линкот подолуможете да го најдете акциониот план за инклузија на ромите во општина Пехчево 23/27

Download (PDF, 6.98MB)

Download (PDF, 382KB)

 

 

 

 

Извор: Општина Пехчево

Прочитајте

Градоначалник Манчев: Од 2021 година си поставив за цел да го...

0
1. Какви реформи се случуваат во општинската администрација во Босилово? Реформите во делот на администрацијата се случуваат со законски измени или дополнувања на законите на предлог на Владата...