spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниПехчево: Годишен извештај за напредокот на состојбата со еднаквите можности меѓу мажите...

Пехчево: Годишен извештај за напредокот на состојбата со еднаквите можности меѓу мажите и жените

Годишен извештај на единиците на локална самоуправа за напредокот на состојбата со еднаквите можности меѓу мажите и жените

Download (PDF, 5.2MB)

 

 

 

 

 

Извор: Општина Пехчево

Прочитајте

Карпош: Салата ,,Партизан’’ со ново осветлување

0
Во рамки на реконструкцијата на спортскиот објект ,,Наум Наумовски Борче’’, познат како ,,Партизан’’, изминатиот период се поставуваше ново лед осветлување. Од целосниот простор, употребени...