spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниПехчево: Годишна програма меѓу мажите и жените

Пехчево: Годишна програма меѓу мажите и жените

Почитувани, на линкот подолу можете да ја најдете програмата за еднаквиможности помеѓу мажите и жените за општина Пехчево!

Download (PDF, 2.54MB)

 

 

 

Извор: Општина Пехчево

Прочитајте

Јегуновце: Работна посета низ повеќе населени места

0
Градоначалникот на општина Јегуновце беше на работна посета низ повеќе населени места во општина Јегуновце каде направив увид на започнати проекти: Во завршна фаза е...