Сопиште: Одржана трката „Искачување на сончевата страна на Водно“ на ден 30 Април 2023

ОпштиниСопиште: Одржана трката „Искачување на сончевата страна на Водно“ на ден 30...

Најчитано

Во организација на Велосипедската Федерација на Македонија и Општина Сопиште на ден 30. 04. 2023 се одржа трка „Искачување на сончевата страна на Водно“

 

Извор: Општина Сопиште

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе