spot_img
spot_img

Пехчево: Распишува јавен конкурс за манифестацијата „Малешевијата пее“

ОпштиниПехчево: Распишува јавен конкурс за манифестацијата „Малешевијата пее“

Најчитано

Почитувани граѓани,

Согласно Годишната програма за финансирање на проекти од областа на
културата и спортот за 2023 година, број 08-190/1 од 03.02.2023 година, Општина
Пехчево распишува јавен конкурс за манифестацијата „Малешевијата пее“.

Информациите за конкурсот и пријавнит лист може да ги погледниете на линкот подолу!

 

 

Извор: Општина Пехчево 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе