spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Конкурс за именување на извршители

МП: Конкурс за именување на извршители

Прочитајте и аплицирајте: ??

Конкурс за именување на извршители

 

 

 

 

 

Извор: Министерство за правда 

Прочитајте

Карпош: Координативна средба за подигање на хигиената

0
Градоначалникот на Општина Карпош, Стевчо Јакимовски, вчера одржа координативен состанок со претставниците од Одделението за месна самоуправа и вработените коишто се задолжени за одржување...