spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБрвеница: Мој Данок, за мојата општина

Брвеница: Мој Данок, за мојата општина

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...