spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБрвеница: Соопштение

Брвеница: Соопштение

Општина Брвеница има потреба од 3 (три) општи работници – на определено време.

Сите заинтересирани да достават писмо за интерс во Општина Брвеница.

Контакт лице:
Зимбиле Демири-Раководител на одделение за човечки ресурси.

 

 

 

 

 

Извор: Општина Брвеница

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...