spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКарпош : Соопштение

Карпош : Соопштение

Почитувани, поради техничка надградба на серверот Ве известуваме дека ГИС платформата нема да биде достапна до 15 септември 2023.

Ви благодариме на разбирањето.

 

 

 

 

 

 

Извор: Општина Карпош 

Прочитајте

Центар: Одличен музички хепенинг со силна порака против врсничкото насилство ...

0
Општина Центар се приклучи на кампањата и спроведе низа работилници и обуки за наставниците и стручните соработници од училиштата за рано препознавање, превенција и...