spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

ДЗС: Индикатори

Прочитајте и дознајте детално и официјално: ?????

 

 

Листа на индикатори 

 

 

Извор: Државен завод за статистика 

Прочитајте

Петровец: Одржан четвртиот меѓународен турнир во бокс во Куманово

0
Се одржа четвртиот меморијален меѓународен турнир во бокс во Куманово „Мирослав Петровиќ“. И оваа година честа да го отвори овој турнир му припадна на...