spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКрушево: Крушево низ корија 2023

Крушево: Крушево низ корија 2023

БУМ во Крушевската корија….ама не од црешовото топче, туку од енергијата на 400 гости што ја создадоа атмосферата на деветтиот по ред фестивал на отворено „Крушево низ корија“.

 

 

 

Извор: Општина Крушево 

Прочитајте

МЗ: Министерот Таравари во посета на хируршките клиники – До петок...

0
Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари денеска по извршеното примопредавање на функцијата веднаш излезе на терен и ги посети хируршките клиники во клиничкиот комплекс,...