spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКонче: Продолжуваме со уредување на пристапни патеки во населените места

Конче: Продолжуваме со уредување на пристапни патеки во населените места

Продолжуваме со уредување на пристапни патеки во населените места.

 

 

 

 

Извор: Општина Конче

Прочитајте