Карбинци: Ангела Глигорова од БК”КИРО РИСТОВ “

ОпштиниКарбинци: Ангела Глигорова од БК"КИРО РИСТОВ "

Најчитано

Ангела Глигорова од БК”КИРО РИСТОВ ” од општина Карбинци го освои третото место на меѓународниот турнир “Ментас Алајбегу” во Приштина во борење слободен стил за кадетки.
Викторија Спасовска го освои петтото место, но мораше да настапи во повисока категорија.
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе