Штип: Асфалтирање на неколку краци од улици во населба Балканска

ОпштиниШтип: Асфалтирање на неколку краци од улици во населба Балканска

Најчитано

Општина Штип започна со асфалтирање на неколку краци од улици во населба Балканска.

Парите на граѓаните ги распределуваме рамномерно во сите населби, вклучувајќи ги и приградските кои со години претходно биле заборавени.

 

 

 

 

 

Извор: Општина Штип

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе