Штип: Населбата Сењак доби забавно катче со модерни детски реквизити

ОпштиниШтип: Населбата Сењак доби забавно катче со модерни детски реквизити

Најчитано

Благодарност до менаџментот на рудникот ,,Боров Дол” кој позитивно одговори на нашето барање за донација и поставување на содржини за најмладите во нашиот град.

 

Извор: Општина Штип

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе