spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Известување за полагање нотарски испит

МП: Известување за полагање нотарски испит

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...