spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБутел: Емисија за ангажманот на Марио во општината

Бутел: Емисија за ангажманот на Марио во општината

Се подготвува предновогодишна емисија за Марио и неговиот ангажман во општина Бутел.

Градоначалникот Дарко Костовски и општина Бутел изразуваат голема благодарност до МРТ.

 

 

 

 

 

Извор: Општина Бутел 

Прочитајте