spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
Home Authors Posts by stefanadmin

stefanadmin

2282 POSTS 0 COMMENTS
22,952FansLike
3,232FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Гевгелија: Реализирана акцијата за хортикултурно уредување на новиот инклузивен парк во Пионерскиот дом

0
Во инклузивниот паркот, којшто се гради во дворот на ЈОУ Пионерски дом „Јосип Броз Тито“- Гевгелија и е во завршна фаза, се реализираше акција...

Гевгелија: Акција за чистење на одводните канали во градот и населените места

0
Во тек е акцијата за чистење на одводните канали во градот и населените места. По изборот на економски оператор, се чистат одводните канали и...

Гевгелија: Завршена изградбата на инклузивниот парк

0
Гевгелија го доби првиот инклузивен парк. Изградбата на новиот инклузивен парк, којшто се наоѓа во дворното место на ЈОУ Пионерски дом „Јосип Броз Тито“-...

Recent Posts