spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
Home Authors Posts by stefanadmin

stefanadmin

2274 POSTS 0 COMMENTS
22,952FansLike
3,232FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

МФ: Нема незаконитост во одлуките, се поништува одлуката на ДИК и се враќа на...

0
Со цел информирање на јавноста, а во врска со изнесените информации од страна на дополнителниот заменик-министер во Министерството за финансии, соопштуваме дека во однос на...

Битола: На сопствен трошок изведувачите ќе корегираат секаде каде што се појавуваат недостатоци во...

0
Градоначалникот на општина Битола, Тони Коњановски, побара професионалност и одговорност во изведбата на инфраструктурните проекти, нагласувајќи дека, улиците на кои во изминатиот период се...

Битола: Наградени литературните и ликовните творби „Детски семафор 2024″

0
 51 пат, Битола е домаќин на регионалниот натпревар „Детски семафор 2024″, кој се одржува во организација Општинскиот Совет за безбедност на сообраќајот на патиштата...

Recent Posts