spot_img
spot_img

Челик: Ладни сендвичи, Готвени јадења и Салати

МаркетингЧелик: Ладни сендвичи, Готвени јадења и Салати

Најчитано

Тимот на Јавна администрација ви го претставува најдоброто место во Скопје за Ладни Сендвичи, Готвени јадења и Салати – ЧЕЛИК.

Бидејќи ги сакате вашите омилени јадења на вашето работно место, Тимот на Јавна администрација заедно со ЧЕЛИК за сите вработени во администрацијата и јавниот сектор ви овозможува и ви дава одлична понуда и поволности:

15 % попуст на целата сметка, каде преку Такси компанија ќе ви биде доставено до вашето работно место. 

ОД ВАС зависи,  Сакате да јадете квалитетно со брза достава тогаш, Нарачајте си со време од ЧЕЛИК ????????????

☎️?02/ 3211- 234☎️?

Извор: Javnaadministracija.mk

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
[td_block_ad_box spot_img_horiz="content-horiz-center" media_size_image_height="1000" media_size_image_width="1000