МЕ: Листа на одобрени Потврди за користење на средства за организиран одмор од 12.000,00 денари

МинистерстваМЕ: Листа на одобрени Потврди за користење на средства за организиран одмор...

Најчитано

Прочитајте и дознајте детално:

 

ЛИСТА

 

Извор: Министерство за економија

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе