Срамота е што Пендароски продолжува да се однесува како портпарол на премиерот во заминување Заев

Политички партииВМРО-ДПМНЕСрамота е што Пендароски продолжува да се однесува како портпарол на премиерот...

Најчитано

Како што и предвидовме, Стево Пендаровски по изјавата на претседателот Христијан Мицкоски се јави со епохална изјава со која не кажа ништо.
Тој се прогласи за ненадлежен на енергетската криза која е и безбедносен проблем, на државата чиј што претседател е тој самиот.
Вистинскиот одговор е што Стево како слеп послушник на Заев е надлежен само за партиските прашања важни за СДСМ, но не и за прашањата важни за граѓаните.
Срамота е што Стево Пендароски продолжува да се однесува како портпарол на премиерот во заминување Зоран Заев.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе