spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Оглас - Среднорочен експерт за набавки и спречување корупција - Проект...

МП: Оглас – Среднорочен експерт за набавки и спречување корупција – Проект финансиран од ЕУ “Поддршка на ЕУ за владеење на правото“

Прочитајте