Чаир: Со Црвен Крст се зајакнува соработката

ОпштиниЧаир: Со Црвен Крст се зајакнува соработката

Најчитано

Продлабочувањето на соработката и интеракцијата со Црвениот крст, огранокот на Чаир, беше темата на која денеска градоначалникот на Општина Чаир, Висар Ганиу разговараше со претставниците на оваа организација.

Продолжуваме да бидеме на услуга на народот и нивните потреби на секое поле се наш приоритет.

 

 

 

 

Извор: Општина Чаир 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе