Град Скопје: Доделени Новогодишни пакетчиња на децата што се лекуваат на Клиниката за онкологија

ОпштиниГрад Скопје: Доделени Новогодишни пакетчиња на децата што се лекуваат на Клиниката...

Најчитано

Претседателот на Советот на Град Скопје, Трајко Славевски и советникот Никола Пановски вчера ги посетија децата што се лекуваат на Клиниката за онкологија и им поделија пригодни новогодишни пакетчиња.

На малите и храбри борци Славевски и Пановски им посакаа што побрзо да оздрават  и многу среќни и весели мигови со нивните семејства и другарчињата.

 

 

Извор: Град Скопје

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе