Крушево: ПРО ЛОКАЛ објавува ПОВИК

ОпштиниКрушево: ПРО ЛОКАЛ објавува ПОВИК

Најчитано

За вклучување на 15 млади лица од општините Новаци, Могила, Демир Хисар, Долнени, Кривогаштани, Ресен и Крушево во активностите на проектот

Fast Forward – Развој на вештини на младите од Пелагонија за подобра иднина

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе