spot_img

Чаир: Пешачки патеки на улицата „Лек Дукаѓини“

ОпштиниЧаир: Пешачки патеки на улицата „Лек Дукаѓини“

Најчитано

Пешачки патеки се креирани од страна на работните екипи на општина Чаир во населбата Серава, конкретно кај улицата „Лек Дукаѓини“.
Продолжуваме со други работни активности за модернизација на патната инфраструктура.
За Чаирчани и Чаир
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе